ENEN
всі категорії

профіль компанії

Zhuzhou Kelite Advanced Materials Co., Ltd з 2005 року спеціалізується на твердосплавних токарних і фрезерних пластинах з ЧПУ, пластинах для розділення та канавок, металокерамічних пластинах і стрижнях, твердосплавних наконечниках пилок, твердосплавних зварювальних і затискних пластинах з XNUMX року, а також спеціальний дизайн і виробництво за специфікаціями наших клієнтів, що забезпечує комплексне рішення для механічної обробки та обробна промисловість.

Зараз у нас працює 200-300 осіб, у тому числі 25% старших технічних інженерів, які багато років займаються виробництвом твердосплавних ріжучих інструментів. Наші команди мають великий досвід у технологіях ріжучих пластин з ЧПК і значні можливості в розробці нових продуктів.

Ми маємо річну виробничу здатність 200 мільйонів ПК з ЧПУ твердосплавні вставки шляхом інвестування передової повної автоматичної машини зі Швейцарії, імпортної повністю автоматичної машини під тиском, вакуумної та спікальної печі, повністю автоматичної шліфувальної машини, обладнання для глибокої обробки та центру покриття CVD/PVD.

Наша компанія створила гарний імідж бренду за рахунок якості та щирого обслуговування в материковому Китаї. Значно розширюючи внутрішній ринок, ми також відвідуємо міжнародні виставки по всьому світу з хорошою репутацією. Наша продукція експортується до Європи, Близького Сходу, Південної Америки, Південно-Східної Азії тощо

У нас є єдиний агент і дистриб’ютори бренду, тому клієнти можуть купувати безпосередньо у своїй країні за ціною заводу.

Вересень 2021 р. Zhuzhou kelite (твердосплавні пластини найвищої якості та Suzhou Ahno (свердла найвищої якості) об’єдналися разом і стали компанією KERNO та розпочали будівництво нового заводу, припустімо, що наприкінці 2022 р. виробничі потужності збільшаться в 10 разів.

Ми віримо, що зможемо досягти взаємної вигоди та безпрограшного результату з нашим клієнтом завдяки нашим постійним зусиллям і прагненню.