ENEN
всі категорії

Новини

Щиро вітаю! Офіційно відкрито індустріальний парк Kelite Zhuzhou New Material!

Автор Лі Ченью / hcfire360 грудня 2022

6

10 вересня 18 року о 21:2022 відбулася церемонія закладки першого каменю проекту Kelite Zhuzhou New Materials Industrial Park! Церемонію закладки відбувся Лю Хуей, член партійного робочого комітету зони високих технологій Чжучжоу, постійного комітету району Тяньюань, заступник секретаря партійної групи районного народного уряду та виконавчий віце-мер району Ван Чжіцян, Заступник секретаря партійного робочого комітету зони високих технологій Хуан Цзіцзюнь, заступник директора Комітету з управління зоною високих технологій доктор Ке Яші, голова Arnold Group Ву Чжіюн, президент Arnold Лі Хайкунь, На церемонії були присутні генеральний директор Coheno, Се Канде, генеральний директор Chinatungsten High-tech Group, а також майже 300 осіб, включаючи гостей галузі та ЗМІ!

6.2

Як одне з найвпливовіших підприємств у сфері виробництва точних ріжучих інструментів у Китаї, Kelite прагне стати лідером національних підприємств з виробництва ріжучих інструментів. Проект охопить площу 56,000 48,200 квадратних метрів із загальною будівельною площею 72 400 квадратних метрів для виробництва високопродуктивних і точних змінних ріжучих пластин з ЧПУ з річною виробничою потужністю 1 мільйони штук пластин з ЧПК. Після завершення проекту може бути працевлаштовано понад XNUMX осіб, щоб досягти річного обсягу виробництва в XNUMX мільярд юанів».

6.3

Хуан Цзіцзюнь, заступник директора Керівного комітету Нової зони високих технологій, сказав у своїй промові: «Відповідно до імпульсу швидкого розвитку K&N, річна вартість проекту сягне понад 1 мільярда юанів, коли він досягне повне виробництво, а в Чжучжоу буде створено науково-дослідний інститут матеріалів і технологічний науково-дослідний центр, що, безсумнівно, дасть потужний імпульс розвитку карбідної промисловості в нашому місті та промисловості нових матеріалів у нашому регіоні, а також додасть нового імпульсу будівництву відомого виробниче місто. Життєздатність."

6.4

Пан Лі Хайкунь сказав: «Проект нового індустріального парку повністю об’єднує 17-річну технічну потужність галузі Techno та переваги бренду Kelite, а також прагне реалізувати локалізацію високоточних пластин з ЧПК. І використовувати існуючий розподіл моделі та кінцевих каналів, щоб швидко зайняти ринок середнього та високого класу, замінивши деякі з тих самих типів імпортованих брендових вставок.Одночасне створення науково-дослідного інституту також збільшить поглиблені дослідження компанії в поєднанні металокераміки, покриття та інші процеси для розробки продуктів з високою доданою вартістю».

Наша продукція широко використовується в аерокосмічній, військовій, вітроенергетичній, автомобільній промисловості, інженерному обладнанні, виготовленні форм тощо. Основною продукцією компанії є всі види токарних, фрезерних, свердлильних, пазових і ріжучих вставок з покриттям, металокерамічних вставок, брусків, а також виробництво, розробка та продаж традиційних затискних і зварювальних вставок, приймаючи нестандартні налаштування. такі як вхідні креслення та зразки.

640 (5)

Інтенсивний розвиток пластин з ЧПК Kelite цього разу прискорить локалізацію високоякісних пластин з ЧПК у Китаї, знизить витрати та підвищить ефективність для користувачів інструментів з ЧПК, а також підвищить конкурентоспроможність їхньої продукції.

6406

6407

У майбутньому Kelite випустить більше високоякісних пластин із ЧПК, щоб краще обслуговувати клієнтів Arnold!