ENEN
всі категорії

Новини

Офіційне оголошення у важкій вазі! Kelite офіційно представляє WALTER як стратегічного інвестиційного партнера!

Автор Лі Ченью / hcfire360 грудня 2022

23 жовтня 2022 року було підписано угоду про інвестиції Walther у Kelite. WALTER, підрозділ Sandvik Manufacturing and Machining Solutions, буде володіти 12.44 відсотками акцій Kelite через китайську інвестиційну компанію. Обидві сторони позитивно налаштовані щодо майбутньої співпраці та розробили варіанти щодо решти акцій Kelite.

Компанія WALTER зі штаб-квартирою в Німеччині є одним із провідних світових виробників точних інструментів для металообробки. Компанія є частиною Sandvik Group, інженерної групи, заснованої в 1862 році в Швеції, яка займається видобутком корисних копалин і розкопками гірських порід, механічною обробкою гірських порід і різанням металу, пропонуючи продукти та рішення, засновані на інноваціях, оцифровці та екологічному проектуванні.

На кінець 2021 року Sandvik Group мала приблизно 39,000 150 співробітників, торгову мережу в 86 країнах і дохід від безперервної діяльності в розмірі приблизно 3,800 мільярдів шведських крон. WALTER має близько 80 співробітників і клієнтів у більш ніж XNUMX країнах світу.

Як одна з найвпливовіших компаній і брендів високого класу в галузі точних ріжучих інструментів у Китаї, Kelite завжди позиціонувала себе як бренд прецизійного виробництва та інструментів високого класу, бізнес-сфера якого охоплює цілі тверді інструменти, пластини з ЧПК, супер тверді інструменти, послуги з переточування інструментів, послуги з покриття, медичні інструменти тощо, а також надання комплексних рішень для різання металу. У наступному десятилітті висококласна обробна промисловість Китаю розпочне золоте зростання та стане важливою опорою національної економіки.

Kelite Group продовжуватиме рухатися по маршруту середнього та високого класу, створювати спеціальні категорії нішів, покращувати повне охоплення категорій різальних інструментів, а також збільшувати дистрибуцію та будівництво каналів за кордоном.

3.22

3

Kelite та WALTER співпрацюватимуть для деяких діючих підприємств, щоб ще більше розширити пропозицію продукції Kelite на місцевому ринку високого класу. Як національне спеціалізоване підприємство в інструментальній промисловості, Kelite енергійно розвиватиме високу продуктивність твердосплавні вставки та інші продукти. Kelite допоможе замовникам знизити витрати та підвищити ефективність різання металу, підвищивши тим самим конкурентоспроможність своєї продукції.

Стратегічні інвестиції Walther у Kelite сприятимуть розвитку Kelite у компанію світового класу, що займається виробництвом інструментів у майбутньому!